Idén a koronavírus a ballagásokat is eltörölte, a a szentesi Boros Sámuel Szakgimnázium és Szakközépiskola tanárai azonban gondoskodtak róla, hogy emlékezetes legyen a búcsú: a végeredményt látva időt és energiát nem kímélve készítettek egy közel tízperces videót, hogy elköszönjenek a végzős diákoktól.
Kiderült, mikor állhat fel a Vagyonvisszaszerzési Hivatal
Előtte még társadalmi egyeztetésre bocsátják az erről szóló törvényt.
