Belföld

Dunába zuhant a mentőcsapat egyik embere

Vízbe esett az egyik mentésben részt vevő férfi kedden 10 óra körül a Hableány hajó kiemelése közben. Az alábbi felvételen látszik, hogy a TEK emberei egy mentőcsónakkal sietnek érte, és az erős sodrás miatt csak nagy nehezen tudják kirángatni a vízből:

Kiemelt kép: Lakatos Péter / MTI
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat
Olvasói sztorik