Belföld

Teherautó ütött el egy nőt Püspökladányban

Halálos baleset történt Püspökladányban – közölte a rendőrség hétfő este a honlapján. A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint teherautó ütött el egy gyalogos nőt. A 83 éves sérültet a mentők kórházba vitték, ahol később elhunyt.

A Püspökladányi Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik