Belföld

Dugó van Balaton felé, mert csak a leállósávban lehet közeledni

Törökbálintnál már most nagy a torlódás, mert csak a leállósávban lehet közlekedni Balaton felé, írja a Katasztrófavédelem honlapja. A gond, hogy felborult egy markolót szállító teherautó pótkocsija az M7-es autópálya fővárosból kifelé vezető szakaszán. A törökbálinti hivatásos tűzoltók megérkeztek a helyszínre és megkezdődött a műszaki mentés, amelynek ideje alatt csak a leállósávot használhatják a Balaton felé közlekedők.

(kiemelt képünk illusztráció, mti)

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik