Belföld választás 2018

Száz százalékos feldolgozottság – jönnek a választási végeredmények

Medvegy Gábor
Medvegy Gábor

újságíró. 2018. 04. 14. 18:15

Sorra adja ki a választási iroda, hogy kik szereztek egyéni mandátumot.
Korábban a témában:

Végzett a Nemzeti Választási Iroda a szavazatok feldolgozásával, sorra adják ki az egyéni választókerületek nem jogerős végeredményeit. Itt a lista az eddig mandátumot szerzett képviselőkről:

  • Baranya 1. Mellár Tamás (független)
  • Baranya 3. Hargitai János (Fidesz-KDNP)
  • Baranya 4. Nagy Csaba (Fidesz-KDNP)
  • Bács-Kiskun 1. Salacz László (Fidesz-KDNP)
  • Bács-Kiskun 2. Zombor Gábor (Fidesz-KDNP)
  • Bács-Kiskun 4. Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP)
  • Békés 2. Dankó Béla (Fidesz-KDNP)
  • Békés 4. Simonka György (Fidesz-KDNP)
  • Borsod-Abaúj-Zemplén 4. Demeter Zoltán (Fidesz-KDNP)
  • Borsod-Abaúj-Zemplén 6. Koncz Ferenc (Fidesz-KDNP)
  • Borsod-Abaúj-Zemplén 7. Tállai András (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 1. Csárdi Antal (LMP)
  • Budapest 2. Simicskó István (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 3. Gulyás Gergely (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 4. Varga Mihály (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 5. Oláh Lajos (DK)
  • Budapest 6. Kocsis Máté (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 7. Hiszékeny Dezső (MSZP-P)
  • Budapest 8. Tóth Csaba (MSZP-P)
  • Budapest 9. Burány Sándor (MSZP-P)
  • Budapest 10. Szabó Tímea (MSZP-P)
  • Budapest 11. Varju László (DK)
  • Budapest 12. Hajdu László (DK)
  • Budapest 13. Szatmáry Kristóf (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 14. Dunai Mónika (Fidesz-KDNP)
  • Budapest 15. Kunhalmi Ágnes (MSZP-P)
  • Budapest 16. Hiller István (MSZP-P)
  • Budapest 17. Szabó Szabolcs (Együtt)
  • Budapest 18. Molnár Gyula (MSZP-P)
  • Csongrád 1. Szabó Sándor (MSZP-P)
  • Csongrád 2. B. Nagy László (Fidesz-KDNP)
  • Csongrád 3. Farkas Sándor (Fidesz-KDNP)
  • Csongrád 4. Lázár János (Fidesz-KDNP)
  • Fejér 2. Törő Gábor (Fidesz-KDNP)
  • Fejér 3. Tessely Zoltán (Fidesz-KDNP)
  • Fejér 4. Pintér Tamás (Jobbik)
  • Fejér 5. Varga Gábor (Fidesz-KDNP)
  • Győr-Moson-Sopron 2. Kara Ákos (Fidesz-KDNP)
  • Győr-Moson-Sopron 3. Gyopáros Alpár (Fidesz-KDNP)
  • Győr-Moson-Sopron 4. Barcza Attila (Fidesz-KDNP)
  • Győr-Moson-Sopron 5. Nagy István (Fidesz-KDNP)
  • Hajdú-Bihar 2. Pósán László (Fidesz-KDNP)
  • Hajdú-Bihar 3. Tasó László (Fidesz-KDNP)
  • Hajdú-Bihar 4. Vitányi István (Fidesz-KDNP)
  • Hajdú-Bihar 6. Tiba István (Fidesz-KDNP)
  • Heves 2. Horváth László (Fidesz-KDNP)
  • Heves 3. Szabó Zsolt (Fidesz-KDNP)
  • Jász-Nagykun-Szolnok 1. Kállai Mária (Fidesz-KDNP)
  • Jász-Nagykun-Szolnok 2. Pócs János (Fidesz-KDNP)
  • Jász-Nagykun-Szolnok 3. Kovács Sándor (Fidesz-KDNP)
  • Jász-Nagykun-Szolnok 4. Boldog István (Fidesz-KDNP)
  • Komárom-Esztergom 1. Bencsik János (Fidesz-KDNP)
  • Komárom-Esztergom 2. Völner Pál (Fidesz-KDNP)
  • Komárom-Esztergom 3. Czunyiné Bertalan Judit (Fidesz-KDNP)
  • Pest 1. Aradszki András (Fidesz-KDNP)
  • Pest 3. Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP)
  • Pest 4. Rétvári Bence (Fidesz-KDNP)
  • Pest 5. Tuzson Bence (Fidesz-KDNP)
  • Pest 6. Vécsey László József (Fidesz-KDNP)
  • Pest 7. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP)
  • Pest 8. Bóna Zoltán (Fidesz-KDNP)
  • Pest 9. Czerván György (Fidesz-KDNP)
  • Pest 10. Pogácsás Tibor (Fidesz-KDNP)
  • Pest 11. Pánczél Károly (Fidesz-KDNP)
  • Pest 12. Földi László (Fidesz-KDNP)
  • Somogy 2. Szászfalvi László (Fidesz-KDNP)
  • Somogy 3. Móring József Attila (Fidesz-KDNP)
  • Somogy 4. Witzmann Mihály (Fidesz-KDNP)
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. Kovács Sándor (Fidesz-KDNP)
  • Tolna 1. Horváth István (Fidesz-KDNP)
  • Tolna 3. Süli János (Fidesz-KDNP)
  • Vas 1. Hende Csaba (Fidesz-KDNP)
  • Vas 2. Ágh Péter (Fidesz-KDNP)
  • Vas 3. V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP)
  • Veszprém 3. Fenyvesi Zoltán (Fidesz-KDNP)
  • Veszprém 4. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP)
  • Zala 1. Vigh László (Fidesz-KDNP)
vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.