Belföld választás 2018

98,5 százalék, hogy ők nyertek egyéniben

Farkas György
Farkas György

újságíró. 2018. 04. 09. 07:43

Gyakorlatilag csaknem véglegesnek tekinthető az egyéni mandátumot nyert képviselők listája.

A leadott szavazatok 98,5 százalékának összesítése után a következő egyéni képviselők kerültek – betűrendben – a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.

Ágh Péter (FIDESZ-KDNP) Vas megye 2.vk.
Aradszki András (FIDESZ-KDNP) Pest megye 1.vk.
B Nagy László (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 2.vk.
Balla Mihály (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
Bányai Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
Barcza Attila (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.
Becsó Károly (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 1.vk.
Bencsik János (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
Bodó Sándor (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
Boldog István (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
Bóna Zoltán (FIDESZ-KDNP) Pest megye 8.vk.
Burány Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 9.vk.
Czerván György (FIDESZ-KDNP) Pest megye 9.vk.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
Csárdi Antal (LMP) Budapest 1.vk.
Csenger-Zalán Zsolt (FIDESZ-KDNP) Pest megye 2.vk.
Cseresnyés Péter (FIDESZ-KDNP) Zala megye 3.vk.
Csöbör Katalin (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
Dankó Béla (FIDESZ-KDNP) Békés megye 2.vk.
Demeter Zoltán (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.
Dunai Mónika (FIDESZ-KDNP) Budapest 14.vk.
Farkas Sándor (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
Fenyvesi Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
Font Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.
Földi László (FIDESZ-KDNP) Pest megye 12.vk.
Gelencsér Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 1.vk.
Gulyás Gergely (FIDESZ-KDNP) Budapest 3.vk.
Gyopáros Alpár (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
Hadházy Sándor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 3.vk.
Hajdu László (DK) Budapest 12.vk.
Hargitai János (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 3.vk.
Hende Csaba (FIDESZ-KDNP) Vas megye 1.vk.
Herczeg Tamás (FIDESZ-KDNP) Békés megye 1.vk.
Hiller István (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 16.vk.
Hiszékeny Dezső (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 7.vk.
Hoppál Péter (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 2.vk.
Horváth István (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 1.vk.
Horváth László (FIDESZ-KDNP) Heves megye 2.vk.
Hörcsik Richárd (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.
Hubay György (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
Kállai Mária (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.
Kara Ákos (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.
Kocsis Máté (FIDESZ-KDNP) Budapest 6.vk.
Koncz Ferenc (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
Kontrát Károly (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
Kósa Lajos (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.
Kovács József (FIDESZ-KDNP) Békés megye 3.vk.
Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.
Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.
Kovács Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 4.vk.
Kunhalmi Ágnes (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 15.vk.
Lázár János (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
Lezsák Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
Manninger Jenő (FIDESZ-KDNP) Zala megye 2.vk.
Mellár Tamás (Független) Baranya megye 1.vk.
Molnár Gyula (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 18.vk.
Móring József Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 3.vk.
Nagy Csaba (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 4.vk.
Nagy István (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
Nyitrai Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 1.vk.
Oláh Lajos (DK) Budapest 5.vk.
Ovádi Péter (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
Pánczél Károly (FIDESZ-KDNP) Pest megye 11.vk.
Pintér Tamás (JOBBIK) Fejér megye 4.vk.
Pócs János (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.
Pogácsás Tibor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 10.vk.
Pósán László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
Potápi Árpád János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 2.vk.
Rétvári Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 4.vk.
Riz Gábor (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.
Salacz László (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
Seszták Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
Simicskó István (FIDESZ-KDNP) Budapest 2.vk.
Simon Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.
Simon Róbert Balázs (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
Simonka György (FIDESZ-KDNP) Békés megye 4.vk.
Süli János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 3.vk.
Szabó Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Csongrád megye 1.vk.
Szabó Szabolcs (EGYÜTT) Budapest 17.vk.
Szabó Timea (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 10.vk.
Szabó Tünde (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
Szabó Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 3.vk.
Szászfalvi László (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 2.vk.
Szatmáry Kristóf (FIDESZ-KDNP) Budapest 13.vk.
Szűcs Lajos (FIDESZ-KDNP) Pest megye 7.vk.
Tállai András (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.
Tasó László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
Tessely Zoltán (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 3.vk.
Tiba István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
Tilki Attila (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. vk.
Tóth Csaba (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 8.vk.
Törő Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 2.vk.
Tuzson Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 5.vk.
V.Németh Zsolt (FIDESZ-KDNP) Vas megye 3.vk.
Varga Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 5.vk.
Varga Mihály (FIDESZ-KDNP) Budapest 4.vk.
Vargha Tamás (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 1.vk.
Varju László (DK) Budapest 11.vk.
Vécsey László József (FIDESZ-KDNP) Pest megye 6.vk.
Vigh László (FIDESZ-KDNP) Zala megye 1.vk.
Vinnai Győző (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
Vitányi István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.
Völner Pál (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.
Witzmann Mihály (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 4.vk.
Zombor Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
Zsigó Róbert (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.

(mti)

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

FRANCE. PARIS (75) BELLEVILLE-MENILMONTANT. METRO
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.