Belföld

Drón fotózta Vona családját húsvétkor

Vona Gábor Jobbik-elnök fia arra lett figyelmes húsvét hétfő délután, hogy egy drón köröz a kertjük felett, és felvételeket készít. Vona kocsiba ült, és meg is találta a drónozó férfit, aki viszont elmenekült. A Jobbik-elnök feljelentést tesz a rendszám alapján.

Az esetről Facebookon számolt be Vona Gábor.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik