Belföld

Felborult egy autó Pataknál

A kocsi a feje tetejére állt, de sérültről nincs hír.

A tetejére borult egy személygépkocsi Patak határában, a Dejtár felé vezető úton. A balesethez a rétsági hivatásos tűzoltókat riasztották, akik megkezdték a műszaki mentést. A katasztrófavédelem első információi szerint a balesetben senki nem sérült meg.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik