Belföld

Rendőrautó ütközött személyautóval Budapesten

Egy nő könnyebben megsérült.

Összeütközött egy rendőrautó egy személygépkocsival a fővárosban hétfőn, a balesetben a személyautóban utazó nő könnyebben megsérült – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

Kiss Géza elmondta: a baleset – amelynek körülményeit még vizsgálják – a XVII. kerületi Nagyhangács utca és a Lőrinci út kereszteződésében történt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik