Belföld

Vaddisznó öklelt fel egy kerékpárost Visegrádon

vaddiszno(430x286)(1).jpg (vaddisznó)
vaddiszno(430x286)(1).jpg (vaddisznó)

Vaddisznó sebesített meg egy biciklist Visegrádon péntekre virradó éjjel – értesült a 24.hu. Úgy tudjuk, a harmincas éveiben járó férfit a Fő utcán öklelte fel az állat.

Információink szerint kerékpáros súlyosan megsérült, a mentők kórházba vitték.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik