Belföld

Orbán: a jövőben önvédelmi bevándorláspolitikára van szükség

Önvédelmi bevándorláspolitikát sürgetett Orbán Viktor azon a megbeszélésen, amelyet az Európai Tanács elnökével folytatott kedden Budapesten – közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A magyar kormányfő az Országházban fogadta Donald Tuskot, akivel a pénteki pozsonyi EU-csúcs előkészítésén kívül elsősorban a menekülthelyzetről tárgyalt. Orbán Viktor a megbeszélésen változást sürgetett az Európai Unió bevándorláspolitikájában, mint mondta:

a jövőben önvédelmi bevándorláspolitikára van szükség.

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik