Belföld

Szikláról zuhant a mélybe egy turista a Bakonyban

Szikláról patakmederbe esett ember kimentéséhez riasztották a zirci önkormányzati tűzoltókat Bakonynána térségében – írja a katasztrófavédelem honlapja. A szerencsétlenül járt személyt a tűzoltók megtalálták, a mederből kiemelték, majd átadták a mentőknek. A helyszíni információk szerint súlyosan megsérült a fején, a mentők kórházba szállítják.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik