Belföld

Ketten haltak meg az 1-es úton

Személyautók ütköztek össze.

Két ember meghalt, egy pedig megsérült abban az autóbalesetben, amely az 1-es úton, Mosonmagyaróvár és Kimle között történt.

A katasztrófavédelem szóvivője elmondta: a 157-es kilométernél két személyautó ütközött össze. Mindkét autóban életét vesztette egy-egy utas. A megsérült személyt kórházba vitték.

A helyszínelés és műszaki mentés idejére lezárták az érintett útszakaszt. (MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik