Belföld

Egyre több a taxis a Városháza előtt

Pedig Tarlóséknak jár sofőr, és a BKV-t is használhatnák.

Fotó: Kaufmann Balázs
Fotó: Kaufmann Balázs

A taxisok közül az egyik azt mondta, nekik nem petíciójuk, hanem követelésük van.

Az előzmények itt. 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik