Belföld

Most már tényleg nem államtitkár Orbán Gábor

orban-gabor(960x640).jpg (Array)
orban-gabor(960x640).jpg (Array)

Megszűnt Orbán Gábor adó- és pénzügyekért felelős államtitkár megbízatása a Nemzetgazdasági Minisztériumban.

Megírtuk az államtitkár távozását, a csütörtöki Magyar Közlönyben megjelent köztársasági elnöki határozat szerint Áder János – a miniszterelnök javaslatára – megállapította, hogy Orbán Gábornak, a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkárának e megbízatása 2015. július 31-ei hatállyal megszűnik.

A határozatot Orbán Viktor miniszterelnök ellenjegyezte.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik