Belföld

Rosszul lett egy bizottsági tag Vásárhelyen

Mentőt hívtak hozzá. A szavazást nem kellett felfüggeszteni.

Mentőt kellett hívni egy bizottsági taghoz Hódmezővásárhelyen – adta hírül a Nemzeti Választási Iroda

A Nyár utcai 32-es szavazókör elnökhelyettese fél négy után pár perccel lett rosszul. A társai átvitték egy másik terembe, ahol stabil oldalfekvésbe helyezték addig amíg meg nem érkezett a segítség.

Szavazó nem volt a iskolaépületben. A bizottság továbbra is működőképes, hét testületi tag és a jegyzőkönyvvezető dolgozik tovább.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik