Valaha gyári munkások számára épültek, és ma sem gazdag emberek laknak ott. Van, akinek nincs is hová mennie. László Pál riportja.
Tartsanak velünk minden este 7-től a STORY4-en!
Lebontanak egy régi lakótelepet Kőbányán. Nem paneleket, kicsi, szobakonyhás, 100 éves házakat a Noszlopy utcában.
Valaha gyári munkások számára épültek, és ma sem gazdag emberek laknak ott. Van, akinek nincs is hová mennie. László Pál riportja.