Belföld

A fiúk is kivették a részüket a szórakoztatásból

Ezúttal Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI intézménye adott otthont az Ilyen a Mi iskolánk! programnak

Mi tagadás, tehetségesek a Kodályos tanulók, ezt bizonyították most is, amikor a város diákjai előtt kellett megmutatni, mit tudnak.

Az “Ilyen a Mi iskolánk” sorozat harmadik állomásán, először egy csodálatosan előadott népdalt hallhattunk Kálmán Dalmától, majd az énekkar csillogtatta meg tudását. A fiúk – valljuk be, szokatlan módon – táncra perdültek és szintén daloltak. A kisebbek pedig egy-egy szavalattal csavarták ujjuk köré társaikat.

A remek előadásokat látva, nem is meglepő, hogy a fiatalok annyi tapsot kaptak. A műsor után az iskola igazgatója beszélt az intézmény történelméről, és a vendégek az iskolában is körbekémlelhettek, hogy – ahogy a program céljai közt is szerepel – jobban megismerjék a máshol tanuló diáktársaikat és az iskolákat.

Vedd kézbe a 24.hu legemlékezetesebb tartalmait!
Izgalmas arcok, kihagyhatatlan történetek
Keresd az újságárusoknál, vagy rendeld meg az mc.hu/riporter oldalon!
Megrendelem

Ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.