Belföld

A fiúk is kivették a részüket a szórakoztatásból

Ezúttal Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI intézménye adott otthont az Ilyen a Mi iskolánk! programnak

Mi tagadás, tehetségesek a Kodályos tanulók, ezt bizonyították most is, amikor a város diákjai előtt kellett megmutatni, mit tudnak.

Az “Ilyen a Mi iskolánk” sorozat harmadik állomásán, először egy csodálatosan előadott népdalt hallhattunk Kálmán Dalmától, majd az énekkar csillogtatta meg tudását. A fiúk – valljuk be, szokatlan módon – táncra perdültek és szintén daloltak. A kisebbek pedig egy-egy szavalattal csavarták ujjuk köré társaikat.

A remek előadásokat látva, nem is meglepő, hogy a fiatalok annyi tapsot kaptak. A műsor után az iskola igazgatója beszélt az intézmény történelméről, és a vendégek az iskolában is körbekémlelhettek, hogy – ahogy a program céljai közt is szerepel – jobban megismerjék a máshol tanuló diáktársaikat és az iskolákat.

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik