Belföld

A fiúk is kivették a részüket a szórakoztatásból

plastic
plastic

2014. 01. 30. 18:36

Ezúttal Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI intézménye adott otthont az Ilyen a Mi iskolánk! programnak

Mi tagadás, tehetségesek a Kodályos tanulók, ezt bizonyították most is, amikor a város diákjai előtt kellett megmutatni, mit tudnak.

Az “Ilyen a Mi iskolánk” sorozat harmadik állomásán, először egy csodálatosan előadott népdalt hallhattunk Kálmán Dalmától, majd az énekkar csillogtatta meg tudását. A fiúk – valljuk be, szokatlan módon – táncra perdültek és szintén daloltak. A kisebbek pedig egy-egy szavalattal csavarták ujjuk köré társaikat.

A remek előadásokat látva, nem is meglepő, hogy a fiatalok annyi tapsot kaptak. A műsor után az iskola igazgatója beszélt az intézmény történelméről, és a vendégek az iskolában is körbekémlelhettek, hogy – ahogy a program céljai közt is szerepel – jobban megismerjék a máshol tanuló diáktársaikat és az iskolákat.

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Domenico Lucano, mayor of the small Italian fishing village Riace, receives the 'Dresden Peace Award 2017' at the Semper opera in Dresden, Germany, 12 February 2017. Lucano receive the award for his committment to helping refugees. The 58-year-old man has been welcoming refugees flying from war and poverty since 1998. Photo: Arno Burgi/dpa-Zentralbild/dpa
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.