Belföld

Enterhód győzelem Drahos nélkül

A vásárhelyi kosárlabdacsapat kiválósága visszatért Kaposvárra. A Tiszaújváros ellen lépett utoljára pályára, a Szolnokot nélküle verték a hétvégén.

Drahos Gábor visszatért előző klubjához, a Kaposvárhoz. Az Enterhód szurkolói mindezt szomorúan vették tudomásul, de a hétvégén győzelemmel vigasztalódhattak. A vásárhelyiek a bajnokság következő fordulójában Szolnokon tudtak nyerni. Az Enterhód ezzel a negyedik a tabellán.

Szolnoki Olaj KK u23 – EnterHód Vásárhelyi KS 62-70 (10-21, 18-17, 23-10, 11-22)

Kosársuli: VEJINOVICS 3, CZIBERE 17/12, VAS 15/9, Varga 7, Gruda 5,

csere- Kukla 4, Nyilas, MARINKOVIC 16/3, Mócsai 3, Rostás I.

edző: dr. Elek András és Utasi Gábor

vezette: Józsa, Bátovszki, Földi

Dr. Elek András edző az Enterhód oldalán így értékelte a mérkőzést: “Az első félidőben kiválóan játszottunk, azonban a szünet után levédték szinte minden támadásunkat. Centereink ezúttal sem brillíroztak, szerencsére a Czibere/Vas duó hét triplája pótolta ezt. Annak örülök, hogy végre egyszer védekezésünkkel nyertünk.”

Drahos legjobb megmozdulásairól videót is készítettek.