Belföld

Elnyerte az első díjat a Győrről szóló EYOF-kisfilm

Az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) 2017-es győri rendezését bemutató film az Utazás Kiállításon első helyezést ért el a turisztikai kommunikációs díj film kategóriájában.

Mint ismeretes, városunk 2012 decemberében, az Európai Olimpiai Bizottság római közgyűlésén nyerte el a világesemény 2017-es rendezési jogát. Borkai Zsolt polgármester, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke a küldöttek előtt mutatta be városunk pályázatát, amit egy bemutatkozó filmmel is megerősített.

A film és a város pályázata elnyerte a döntéshozók tetszését, de a bemutatkozó anyag több más fórumon is sikert aratott. A legutóbb például a Budapesti Utazás Kiállításon ért el kiemelkedő eredményt, hiszen egy országos pályázaton, az I. Utazás Turisztikai Kommunikációs Díj filmes kategóriájában lett első helyezett.

A díjat Domanyik Eszter, az önkormányzat Marketing, Turizmus és Kommunikációs Osztályának vezetője vette át, Kandász Andreától, az Utazás Kiállítás nagykövetétől és Ganczer Gábortól, a Hungexpo Zrt. vezérigazgatójától.

Domanyik Eszter a díjjal kapcsolatban úgy fogalmazott, Győr kitűnő helyszínválasztás, amely komolyan veszi a sportot és tárt karokkal várja Európa ifjú sportembereit. „Már most gőzerővel készülünk a világesemény megszervezésére, ezért az Utazás Kiállításon Győr standja is az EYOF-ot hirdette. Szeretnénk, ha a díjnyertes filmet egész Magyarország megismerné, hiszen az EYOF-nak nemcsak Győr városa szempontjából, hanem ország imázs szempontból is kiemelt jelentősége van”. A filmet az önkormányzat és a Magyar Olimpiai Bizottság megbízásából a Next Production készítette, a díjnyertes alkotás megtekinthető a
sport.gyor.hu honlapon.

Címkék: Győreyofkisfilm

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

16 July 2019, France (France), Straßburg: Ursula von der Leyen was delighted after the announcement of the election results in the plenary hall. Von der Leyen becomes the new President of the EU Commission. The heads of state and government of the EU had proposed the CDU politician as successor to EU Commission President Juncker. Photo: Michael Kappeler/dpa
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.