Belföld

Személyautó és busz karambolozott Győrben

A baleset szerdán reggel 8 óra körül történt az 1-es úton.

A Magyar Közút Zrt. munkatársa közölte: a helyszínelés ideje alatt sávlezárás volt a Szent István úton. Tudomásuk szerint személyi sérülés nem történt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik