Belföld

Lezárják a Kossuth hidat

Augusztus 23-án este 8 órától lezárják a Kossuth hidat Győrben.

A lezárás várhatóan csak éjfélig tart. A szakemberek a híd melletti trafószekrényeken végeznek munkálatokat, melynek során elfoglalják az útfelületet – tájékoztatta a Győr24-et a győri útkezelő szervezet.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik