Belföld

Sétahajózás és a Füles Bástya is várja a kistérség lakóit

24.hu
24.hu

2012. 05. 18. 09:50

A győri önkormányzat a kistérség településein élőket városlátogatásra hívja, amelynek során jobban megismerhetik Győrt és annak színes programkínálatát.

Győr és a Győri Kistérség szoros turisztikai együttműködése nem új keletű. A települések közös idegenforgalmi célkitűzéseinek elsőszámú reprezentánsa a Baross úti Látogatóközpont, amely Győr mellett a környék kínálatát is látványos módon mutatja be.

Városunk szeretné, hogy a kistérség településein élő polgárok is megismerhessék Győrt, ezért meghívja a kistérség településeit egy győri városlátogatásra. A program keretében az önkormányzat iskolás csoportoknak, nyugdíjas kluboknak és egyéb társadalmi szervezetek tagjainak biztosít lehetőséget, hogy szervezett keretek között tekintsék meg városunkat. A két órás idegenvezetést és programszervezést a szervezett csoportok számára a város ingyenesen biztosítja.

A díjmentes alapprogram további, belépőjegyes programokkal egészíthető ki, így a városnézés után a vendégek tutajozhatnak, vagy sétahajózhatnak egyet a Rábán, illetve a Mosoni-Dunán, eljuthatnak az állatkertbe, a Füles Bástyába, vagy éppen a Mobilis Interaktív Kiállítási Központba, a művészetek iránt érdeklődőket pedig a Városi Művészeti Múzeum tárlatai várják.

Előzetes csoportbejelentkezéseket a látogatás előtt legalább egy héttel fogadnak, bővebb információért Jakab Petra, a Győri Polgármesteri Hivatal idegenforgalmi referense hívható a 96/500-297-es számon, illetve elérhető a jakab.petra@gyor-ph.hu e-mail címen.

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Budapest, 2017. június 22.
Egy férfi ásványvizet iszik Budapesten 2017. június 22-én. Másodfokú hõségriasztást adott ki Szentes Tamás, az országos tisztifõorvosi feladatokért felelõs helyettes államtitkár június 22-én 0 órától június 26-án 24 óráig.
MTI Fotó: Mohai Balázs

Abnormálisan meleg lesz 2022-ig

HAMBURG, GERMANY - JULY 7:   (RUSSIA OUT)  German Chancellor Angela Merkel (R) and Russian President Vladimir Putin (L) arrive to the plenary session at the G20 Summit on July 7, 2017 in Hamburg, Germany. (Photo by Mikhail Svetlov/Getty Images)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.