Belföld

Találkozás Rakonczay Gáborral Győrben

Kérdezzen az Atlanti-óceánon elsőként átkenuzó soproni fiatalembertől!

Folytatódik a Szabadhegyi Találkozások programsorozat a József Attila Művelődési Házban. Május 3-án, este 18 órától, az Atlanti-óceánt elsőként átkenuzó Rakonczay Gáborral és feleségével találkozhatnak az érdeklődők. Az est házigazdája Simon Róbert Balázs alpolgármester lesz.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik