A Szeged24 információi szerint 23 fő marad a Csongrád Megyei Önkormányzat alkalmazásában január 1-től. Az intézményeit szinte kivétel nélkül az államnak átadó önkormányzat 35 munkatársát a Csongrád Megyei Kormányhivatal vette át, ám 16 fő sem itt, sem ott nem kap munkát 2012-től. Velük december 30-án, pénteken közölték, hogy hétfőn már ne menjenek dolgozni, ám némi kompenzációként mindannyian kéthavi jutalmat kapnak decemberi bérük mellé.
- 15:17 Vízellátási gondok vannak Zalában a kánikula kellős közepén, 29 településen másodfokú vízkorlátozást kellett elrendelni
- 15:15 Merő Péter Palvin Barnara várandósságáról: Már az esküvő előtt azt mondta nekem, hogy legalább öt gyermeket szeretne
- 15:14 Rábukkantak egy hirosimai túlélő memoárjára, könyv és film is készül belőle
- 15:12 Atlétika: lemondott az elnök, azt akarja, hogy az elnökség is kövesse a példáját
- 15:07 Felszámolás alá került Kósa Lajos rokonának teljes agrárbirodalma – odaveszhet több milliárdnyi állami és uniós pénz
- 15:00 NKA-botrány: további százmilliókat adtak vissza, Muri Enikő is visszafizette a kapott támogatást
- 14:57 Egy 58 éves mogyoródi férfi dobta a Dunába az Erzsébet hídra kihelyezett szivárványos zászlókat
- 14:41 Nemcsak Sulyok Tamástól, de Novák Katalintól és Schmitt Páltól is elveheti illetményeit a kormány
- 14:31 Harmadfokú hőségriasztást rendeltek el – 40 fokos kánikula is jöhet
- 14:31 Megvágták az alapkamatot Varga Mihályék
- 14:26 Vb-szakkommentátor: Tényleg nem vagyok rasszista, de a fekete játékosoknak nincs elég koncentrációjuk
- 14:26 Alpolgármester: Őrsi Gergely továbbra is részt vesz a döntéshozatalban
- 14:18 Megérkezett az El Niño – de mit is jelent ez pontosan?
- 14:04 Szigorít a kormány: jelentősen drágul Nagy Mártonék kedvezményes hitelkonstrukciója
- 14:03 Szandi lánya elárulta, hogy fogják hívni a babáját
- 07:10 Nyár végére 30 centis pocsolya lehet a Velencei-tóból
- 12:04 Felnyitottak egy 1500 éves szarkofágot Horvátországban
- 09:41 Hőkupola húzódik Magyarország fölé: extrém forróság várható
- 09:24 A fideszes sajtóra kér pénzt a „nemzeti tőkésektől” Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
- 05:30 Kvíz: Emlékszel, mik voltak a 2010-es évek legnagyobb slágerei?
- 08:16 Vitézy: A Megafon és a Magyar Nemzet bolondot csinált magából
- 13:37 „Mindent szabály szerint csináltam” – így védekezett a kisboltos, akinek az üzletében halálos balesetet okozott a leszakadt galéria
- 09:44 Változás a MOHU-díjaknál júliustól: megszűnik egy ingyenes szolgáltatás
- 07:58 Majka az X-Faktor új mentoráról: Olyan, mintha a kislányom lenne
- 12:46 Emma Watson hosszú idő után lépett újra nyilvánosság elé, Vilmos herceg is vele volt
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
