Ruhát, élelmiszert, játékokat is vártak a plázában felállított Mikulás-gyár pavilonnál az önkéntesek, hogy az adományokkal a megyében több ezer, a városban pedig közel ötszáz család karácsonyát tegyék boldogabbá. A megyeszékhelyen segítőkészek az emberek, ezt bizonyítja az is, hogy a standok közül országosan Győr a képzeletbeli dobogó második fokára állhatott. Csak december 20-án ugyanis majd 700 dobozt könyvelt el a Magyar Vöröskereszt Győr-Moson-Sopron Megyei Szervezete. A Baross úti irodában csütörtökön már a csomagok szétosztása is megkezdődött, ahol nemcsak a lakossági felajánlásokat adták át a rászorulóknak, hanem az egyik sütőipari cég, a Ceres Sütő Zrt. bejgli csomagját is. Emellett a Büchl Hungaria Kft. további 1 millió forinttal támogatta a kampányt, így a vöröskereszt 55 alapszervezetéhez is küldtek komplett pakkokat a szervezők. Egy zalai vállalkozó pedig karácsonyfákat ajánlott fel, hogy a nagycsaládosoknak és az egyedül élő nyugdíjasoknak is meghitt legyen a karácsony.
- 08:40 Kiszámolták, mikor lehet bajnok legkorábban az Inter
- 08:36 Készüljön, ha az MBH-nál bankol: órákig nem lehet majd pénzt felvenni
- 08:29 Marad az árrésstop és a védett üzemanyagár
- 08:01 Harmadik gyerekét várja Natalie Portman
- 08:00 Kilenc nap után megmenekült az állatkertből elszökött farkas, aki miatt a dél-koreai elnöknek is meg kellett szólalnia
- 08:00 Trump: Elég jó hírek érkeztek Iránból
- 07:27 Rubint Réka megkapta 7. kemoterápiás kezelését, ezt üzente utána követőinek
- 07:18 Ebben a három kerületben még a Fidesz vezet, de könnyen megfordulhat az állás
- 07:00 Eltűnhet Magyarországról a chardonnay
- 06:59 „Csontvázak? Egész csontkamrák hullanak majd ki a szekrényből!” – Mire számíthatunk a kormányzati átadás-átvételnél?
- 06:58 Vidnyánszky Attila elmondta, miért nem hirdette még meg az új évadot a Nemzeti Színházban a kormányváltás után
- 06:19 Élvezze ki a szombati napsütéses időt, mert jön a hidegfront
- 05:56 Miután megtudta, mennyit kereshet a kutyájával, felmondott a munkahelyén a brit asztalos
- 05:30 Elvirágzott a tulipán? Ezt a hibát most ne kövesd el
- 05:30 Ebben a kvízben csak virágokat kell felismerni képek alapján, mégis nehéz 10-ből 10-re jól válaszolni
- 06:59 „Csontvázak? Egész csontkamrák hullanak majd ki a szekrényből!” – Mire számíthatunk a kormányzati átadás-átvételnél?
- 19:36 Csányi: Meglepődve hallgatom azokat, akik egyetértenek a vagyonadóval
- 20:18 Megkérdeztük Gönczi Gábort, távozik-e a TV2-től
- 16:43 Karácsony: A látványom annyira felzaklatta egy idősebb honfitársunkat, hogy babakocsival dühösen áthajtott a lábamon
- 20:17 A nap legfontosabb hírei – 2026. április 17.
- 05:30 Elvirágzott a tulipán? Ezt a hibát most ne kövesd el
- 19:16 Jogos-e a félelem és reszketés a magyar fociban a kormányváltás miatt?
- 15:33 Magyar Péter: Hernádi Zsoltnak lesz egy útja Oroszországba
- 06:58 Vidnyánszky Attila elmondta, miért nem hirdette még meg az új évadot a Nemzeti Színházban a kormányváltás után
- 03:33 Valter Attila: Kiégtem, mindent megkérdőjeleztem, de rájöttem, hogy nem hiányzik semmi
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
