Belföld

Vérlázító a médiacsomag az LMP szerint

"Vérlázítónak" nevezte a Fidesz által pénteken benyújtott médiacsomagot az LMP frakcióvezető-helyettese.

Karácsony Gergely hétfői, parlamenti sajtótájékoztatóján azt mondta, a javaslat a mindenkori kormány alá rendeli a közszolgálati médiumokat.

Szerinte a javaslatcsomagban a szólásszabadságot korlátozó tételek is vannak. A politikus közölte, hogy a csomag a legrosszabb várakozásaikon is túlmegy és emiatt ő „talicskával fogja betolni” a törvényjavaslatokhoz a módosító indítványokat.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik