Belföld

Közös fényképüket ajándékozta Polt Szilinek

Mandátuma lejártakor búcsúlátogatást tett Szili Katalin házelnöknél Polt Péter leköszönő legfőbb ügyész.

A hatéves megbízatása után távozó legfőbb ügyész saját közös fényképüket ajándékozta Szili Katalinnak, az Országgyűlés elnökének.

Polt Péter az ügyészségen folytatja tovább munkáját.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik