Belföld

Kigyulladt egy kőolajfinomító Omszkban

Hatalmas tűz pusztított az oroszországi Omszkban, a kőolajfinomító területén lévő gázelosztó állomáson, négyen megsérültek.

A Ria-Novosztyi internetes hírportál értesülése szerint a délelőtt fellobbant tüzet két és fél óra alatt sikerült megfékezni. A lángok mintegy 200 négyzetméteren pusztítottak. Az omszki szerencsétlenség két gázpalack felrobbanásával kezdődött.


 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik