A Postabankot fel kell pörgetni a 2003-ban esedékes eladásig, azaz emelni kellene a lakossági piaci részét - hangzott el a pénzintézet tegnapi sajtótájékoztatóján. A bank iránt érdeklődő fél tucat, többségében hazai pénzintézet ugyanis elsősorban ezt, valamint a Magyar Postával kialakult kapcsolatot értékeli. Jobb is, ha nem foglalkoznak túlzottan a jövedelmezőséggel, ugyanis a bank év végén még várhatóan egymilliárdos veszteséget könyvel el, s csak jövőre válhat nullszaldóssá. A bank vezetése egyebek mellett a folyószámlát kiegészítő, kedvező kamatozású takarékszámla bevezetésével szeretnék elérni a 454 ezres számlaszám emelkedését. A Postabank iránt érdeklődő pénzintézetek (Bank of China, Budapest Bank, CIB Bank, Erste Bank, Magyar Külkereskedelmi Bank, OTP Bank) közül ugyanis a többség elsősorban ezt tekinti értéknövelő tényezőnek.
[Magyar Hírlap] Ajánlott videó
- 20:41 Magyar Péter: akár magáncégekhez is állami felügyelőt küldhetnek
- 19:00 Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt
- 18:57 Magyar: akár kormánytag vagy Tisza Sziget-tag is lehet a következő köztársasági elnök
- 18:56 „A Sulyok Tamás-történetnek a mai nappal vége” – Galgóczi Eszter a Magyar Péter által bejelentett Tisztítótűz-műveletről
- 18:51 Foci-vb: Argentína-Ausztria 1-0 (élő)
- 18:26 Meghalt Nyakó Júlia
- 18:03 A játékosokat védi vagy a momentumot öli meg? – így hat a meccsekre a hidratációs szünet
- 18:02 Napirend után: Ki határozza meg az Orbán-korszak történelmi megítélését?
- 17:58 Kapitány István szerint 8–10 százalékkal erősebb lehetne a GDP
- 17:00 Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
- 16:50 Kánikula idején már nem elég lehűteni a lakást – az is számít, hogyan tesszük
- 16:37 Az Újpest leigazolta a válogatottnál elbúcsúztatott kapust
- 16:14 Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot
- 16:13 Pikó András szerint a filmesek pofátlanul olcsón használják a magyarországi forgatási helyszíneket
- 15:44 Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze
- 09:11 Megvan, melyik a legolcsóbb és legdrágább bank
- 12:18 Biró Ferenc Pál elmagyarázta, miért került a NER 60 ezer milliárdba
- 11:21 A kisbenzinkutasok berágtak az új kormányra, bezárással fenyegetnek
- 12:17 Több vármegyére is riasztást adtak ki felhőszakadás és zivatar veszélye miatt
- 08:58 Gyurcsány Ferenc egy nógrádi kis faluban telepedik le
- 07:20 Sarolta hercegnővel pózol apák napi fotóján Vilmos herceg: követőik szerint olyanok, mint két tojás
- 08:32 Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott
- 10:52 Lófasz fog itt folyni, nem acél
- 18:26 Meghalt Nyakó Júlia
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
