Belföld

Marketing csúcsszervezet felállítását javasolják

[FN, MH] Célszerű lenne mielőbb létrehozni a turisztikai szakma és az állam közös anyagi hozzájárulásával egy, az uniós követelményeknek megfelelő marketing csúcsszervezetet , mondta lapunknak Lengyel Márton, a Magyar Turisztikai Egyesület (Matur) elnöke. Szerinte a turisztikai hozzájárulás eltörlése helyett ezt a megoldást kellene nagyító alá venni, hiszen ily módon beleszólást lehetne biztosítani a turizmus képviselőinek az országmarketingre szánt pénzek elköltésébe. Részletek a Magyar Hírlapban...
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik