Belföld

Kína bízik a WTO-ban

[FN] Kína bízik a Kereskedelmi Világszervezet (WTO) várható döntésében , mellyel végre felkerülhetnek a tagok listájára, éppen 15 évvel a tagfelvételi kérelem beadása után. A kínai tárgyalódelegáció jövő héten hétfőtől ül asztalhoz a WTO 142 tagjával, és arra számít, hogy ez már a végső megbeszéléssorozat lesz. Kína a WTO döntése után nem lesz még automatikusan a szervezet tagja, csak azután, hogy parlamentje 30 nappal később ratifikálta a szerzősést. Részletek a CNNfn oldalán...
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik