Belföld

Eladják a West Endet?

[FN] Komoly érdeklődés nyilvánul meg a Trigránit bevásárlóközpontjai iránt , de az adásvételről megállapodás még nem született - olvasható a Magyar Hírlapban. Egy jelentős befektetésszervező cég bemutatkozását hallgatta meg szerdaii ülésén a Trigránit igazgatósága, amely döntött arról is, hogy milyen árszinten kezdődhetnek meg a részletesebb tárgyalások a következő hónapokban. Az ingatlanok esetleges eladásának oka nem a Trigránit és anyacége, a TrizecHahn likviditási helyzete - mondta a vezérigazgató, hiszen mögöttük jelentős tőke áll, sőt további befektetési lehetőségeket vizsgálnak. Nyúl Sándor ugyanakkor közölte, a három ingatlan jelenlegi értéke félmilliárd euró körül mozog. Részletek a Magyar Hírlapban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik