Belföld

Módosulnak a tőkepiacot szabályozó törvények

[FN, Mti-Eco] A kormány keddi ülésén elfogadta a tőkepiacot szabályozó törvények módosítására vonatkozó javaslatot - monda Borókai Gábor kormányszóvivő a kormány ülését követő sajtótájékoztatón. A módosítás célja, hogy összhangot teremtsen a nemzetközi és a hazai tőkepiac fejlődése között, és hogy átláthatóbbá tegye a változásokat továbbá jobban szolgálja az ügyfél érdekeit.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik