(FN, MTI) A bizonytalan kamatdöntés ellenére emelkedett a Dow Jones, esett viszont a Nasdaq. A Wall Streeten a befektetők valósággal megrohamozták a klasszikus részvénypiacot, a mutató, a Dow Jones nap közben 2,5 százalékos erősödést is jelzett, végül 10645,42 ponton zárt (+2%). Tették ezt annak ellenére, hogy a piac bizonytalan, a befektetők nem látják tisztán, hogy a jegybank szerepét betöltő Fed csökkenti-e végre a kamatokat a lassuló amerikai gazdaság láttán vagy sem. Megfigyelők szerint az áremelkedést inkább az indokolta, hogy a piaci szereplők ismét elveszítették bizalmukat a romló eredménykilátásokkal bíró technológiai részvényekben, a mutató, a Nasdaq 2624,72 ponton zárt (-1,1%)
Ajánlott videó
- 17:38 Hidegrázós videóval hangolt a sorsdöntő vb-meccsére Curacao
- 17:16 Lánczi Tamás még mindig nagy eredményének tartja „a külföldről finanszírozott hálózatok leleplezését"
- 17:14 Vádat emeltek Majka ellen az ittas vezetési ügyében – azt állította, hogy elhagyta a jogsiját
- 16:58 Az Arsenal végleg megszerezte a bajnoki címet szerző játékosát
- 16:49 Megjelent a pedagógus-béremelésről szóló kormányrendelet
- 16:15 Magyar: Népszavazás lesz az új alkotmányról
- 16:14 Mentálisan is kikészíthet minket a kánikula – így védekezhetünk ellene
- 16:06 A Semmelweis rektora elárulta, mit vizsgáltak a rendőrök az egyetemen
- 15:56 Tanács Zoltán a 24.hu-nak: „a kormányváltások politikai hullámaitól tehermentesített magyar űrügynökség” létrehozása a cél
- 15:54 Első blikkre úgy tűnt, mintha volt férje kísérte volna a vörös szőnyegre Reese Witherspoont, pedig a 22 éves fia tartott vele
- 15:49 „Mutassatok egy kis tiszteletet!” – az egyik csoportmeccs nem ért véget a hármas sípszóval a vébén
- 15:32 A Mediaworks bejelentette, hogy a Magyar Nemzet és 12 megyei újság hetilappá alakul
- 15:20 Pósfai Mihály: A kormány felelőssége, hogy megoldja az azbesztkrízist
- 15:14 Percekkel a Magyar által szabott határidő előtt a legfőbb ügyész reagált az aranykonvojügyre
- 15:09 Magyar űrügynökséget hozna létre Tanács Zoltán és Kapu Tibor
- 09:26 Feljelenti Eperjes Károlyt és Csák Jánost a Kolibri Színház igazgatója
- 10:59 Navracsics Tibor nem érti a NER oligarcháit
- 08:20 Media1: Pénteken végleg kimúlhat a Megafon
- 12:20 Magyar Péter az Uzsoki Utcai Kórház tetejéről pár órát adott a főügyésznek, hogy számoljon be az aranykonvojügyről
- 08:51 Török Gábor: Amire a Tisza-kétharmad készül, az még az előző másfél évtized alkotmányos barkácsolásai között is feltűnő
- 07:00 „Miért lehet egy Mészáros Lőrinc előbb képviselő, mint egy Hadházy Ákos?”
- 13:14 Gyorsított eljárásban állítják bíróság elé a polgármestert, aki a sárgarépa kódjával lopott legót a Tescóból
- 15:05 Magyar Péter: Népszavazás lesz az új alkotmányról
- 05:45 Gazdagréti paneltől a várig: Nagy magyar filmes és sorozatos helyszínvadászat
- 08:18 Reagált a Semmelweis Egyetem a szerdai rendőrségi akcióra
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
