(FN, Napi) A New York-i értékpapír-forgalmazók szövetsége a Nasdaq és a londoni értéktőzsde (LSE) partnersége felé vezető lépéseket tervez. A Nasdaq logikus lépésnek nevezte a szövetség kialakítását, hiszen fő vetélytársa, a New York-i értéktőzsde (NYSE) már partneri kapcsolatokat épített ki Európában és a világ más részein is. A NYSE célja a Global Equit Market (GEM) nevű piac létrehozása, mely a tervek szerint napi 24 órányi folyamatos kereskedést tesz majd lehetővé. A szövetség bejelentése a stockholmi értéktőzsdét működtető svéd OM Gruppen technológiai szolgáltatónak az LSE-re vonatkozó vételi szándékának meghiúsulása után hangzott el.
Ajánlott videó
- 00:53 Váratlan fejlemény: szüneteltetik az új Újpest-stadion építését
- 00:45 A vb-meccs után közölte a madridi csatár, hogy el akarja hagyni a klubját
- 00:00 Kivételes lehetőség: prémium otthonok akár 20 millió Ft kedvezménnyel a Waterside Residence-ben.
- 23:06 Messi összehozott egy olyan vb-bravúrt, ami Kocsis Sándoron és rajta kívül csak egy focistának sikerült
- 22:48 Rendhagyó meccs a vébén: Mbappé duplázott, kétórás kényszerszünet ellenére is simán nyertek a franciák
- 22:11 Már most alig folyik a víz három településen a brutális hőségben
- 21:43 A nap legfontosabb hírei – 2026. június 22.
- 21:39 Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
- 21:29 Szabó Bence szolgálati jogviszonyát visszaállították
- 21:05 Összeomlott a klíma: Felfüggesztették a műtéteket az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében
- 20:56 A lemondott Starmer utódjelöltje diadalmenetben vonult be Londonba, de a brit kétpártrendszer válsága folytatódik
- 20:41 Magyar Péter: akár magáncégekhez is állami felügyelőt küldhetnek
- 19:00 Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt
- 18:58 A feng shui szerint erre figyelj a konyha berendezésénél, ha el akarod kerülni a balszerencsét
- 18:57 Magyar: akár kormánytag vagy Tisza Sziget-tag is lehet a következő köztársasági elnök
- 21:39 Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
- 12:18 Biró Ferenc Pál elmagyarázta, miért került a NER 60 ezer milliárdba
- 15:38 Győzelemmel tért vissza, de egyből megbukott a doppingteszten a kétszer már eltiltott olimpiai bajnok
- 11:11 Róna Péter: Sulyok Tamás még mindig nem érti
- 21:05 Összeomlott a klíma: Felfüggesztették a műtéteket az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében
- 12:17 Több vármegyére is riasztást adtak ki felhőszakadás és zivatar veszélye miatt
- 11:21 A kisbenzinkutasok berágtak az új kormányra, bezárással fenyegetnek
- 15:39 Gigantikus bűzlő hulladékhegyet hordtak össze egy autókereskedő kapuja elé a XV. kerületben, a rendőrség nyomozást indított
- 13:27 Levegőnek nézte JD Vance-t a katari kormányfő
- 20:41 Magyar Péter: akár magáncégekhez is állami felügyelőt küldhetnek
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
