Belföld

Januárban vízdíjemelés

(FN, NAPI) A Fővárosi Vízművek mai bejelentése szerint januárban mintegy 15 százalékos vízdíjemelés várható, a következő években azonban nem lesz az inflációt meghaladó díjnövelés. A vállalat elnöke, Szini Béla azt is elmondta, hogy a vállalat az agglomerációban is terjeszkedni kíván, mivel Budapestről egyre több család költözik az elővárosokba.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik