Belföld

Népszerűsítő körút a BÉT-nek

(VG) Újabb road-show-t tart Londonban két hét múlva a Budapesti Értéktőzsde. A börze vezetői azt tervezik, hogy londoni befektetők előtt népszerűsítik a magyar értékpapírpiacot, a körúton többek között a pénzügyminiszter és az MNB képviselője, valamint több kibocsátó cég vezetője is jelen lesz, köztük a Matáv, a Mol és az OTP. Hasonló rendezvényre már korábban is sor került, akkor a tengerentúli befektetők számára is tartottak bemutatókat.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik