Dzsudzsák gólt szerzett, megverték a listavezetőt

cszka moszkva (cszka moszkva)

Bravúros sikert aratott a Dinamo Moszkva az orosz labdarúgó-bajnokságban, magyar közreműködéssel.

A listavezető CSZKA Moszkva volt az ellenfele a Dinamónak, ráadásul idegenben.

Dzsudzsák Balázs együttese továbbra is nagyon nehéz helyzetben van, hiszen a 10. forduló előtt mindössze két győzelemmel, valamint hét vereséggel állt a tabella 14. helyén. A CSZKA épp ennek ellenkezőjét produkálta eddig: 7 győzelemmel és 2 vereséggel vezeti az orosz Premjer Ligát.

Ennek ellenére Dan Petrescu csapata egy magyar góllal szerzett vezetést Hondáék ellen: a 38. percben előrevágtak egy labdát, amelybe beleért egy hazai védő, a lepattanót pedig Dzsudzsák kapásból lőtte a kapu bal alsó sarkába (0-1). Akinfejev kapus erre a lövésre és ütemre biztosan nem számított.

Sőt, az 52. percben Kokorin is betalált, így amikor Dzagojevet (CSZKA) az 58. percben kiállította Karasev játékvezető, a meccs eldőlni látszott.

Nem is született már több gól, fontos sikert aratott a Dinamo. Dzsudzsák egyébként végig játszott.