Belföld

Saját fiát alkalmaztatta a titokminiszter?

A Népszava információja szerint Demeter Ervin, az Orbán-kormány titokminisztere 2001-ben saját fiát vetette fel az egyik nemzetbiztonsági szakszolgálat intézetébe.

Tóth András, a miniszterelnökség polgári nemzetbiztonsági szakszolgálatokat felügyelő államtitkára sem megerősíteni, sem megcáfolni nem kívánta lapunk értesülését. Mint mondta, a szakszolgálatoknál dolgozók névsora államtitkot képez. Szerinte ha megtörtént ilyen, akkor az etikailag elfogadhatatlan, mert azt jelzi, hogy a szerv, amelynél egy miniszter saját fia elhelyezését kéri, nincs olyan helyzetben, hogy ezt a nyomást visszautasíthatná.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik