A TF lett a bajnok

Székesfehérváron az Országos Egyetemi - Főiskolai Jégkorong bajnokságon a Testnevelési Egyetem csapata végzett az első helyen.

A 13. alkalommal megrendezett tornán nyolc felsőoktatási intézmény csapata vett részt az ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokban.

A hosszú kispaddal felálló, és a csapatot állandóan rotáló Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kara (TF) megérdemelten nyerte a tornát a Dunaújváros Főiskola, és a vendéglátó Kodolányi János Főiskola együttesei előtt. A győztes csapatot erősítette a SAPA Fehérvár AV 19 két kiválósága, Ladányi Balázs és Tóth Adrián is.

A döntőben: Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kara (TF) – Dunaújváros Főiskola 8-2

A harmadik helyet eldöntő összecsapáson: Kodolányi János Főiskola – Óbudai Egyetem 5-1 A KJF gólszerzői: Magosi 2, Csák P. 2, Marjai Zs.