Október 14. (hétfő)
06.00-09.00 Isaszeg, Ady E. u.
06.00-09.00 Veresegyház Fő út
07:00-19:00 Pilis (4-es sz. főút lakott területi szakasza – Kölcsey u.)-Nyáregyháza (Kisdiófa u.- Nyári Pál u.)
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-10.00 Farmos, Jászberényi út, Szelei út
08:00-12:00 4-es főút Ceglédbercel és Albertirsa között
09.00-11.00 Érd, Tárnoki út
09.00-11.00 Isaszeg, Rákóczi u.
09.00-13.00 M3 jobb 33.620
09:00 – 11:00 Budakalász, Pomázi út ( 1111-es )
09.00.-13.00 M0 bal pályatest 8+950
09.15-10.30 M2 autóút 48000 m
09.30-12.00 Galgamácsa Kossuth út
09:30-11:30 Szigetszentmiklós, Rév soron
10.00-14.00 1-es számú főút (Herceghalom- Biatorbágy között )
10.00-12.00 Felsőpakony, Petőfi u.
10.00-13.00 Tápiószele, Ceglédi út, Farmosi út, Györgyei út
11.00-13.00 Gödöllő, Isaszegi út
11.00-12.00 M2 autóút 39800 m
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Csépi út
12.00-14.00 Gyál, Vecsési u., Kőrösi u.
13.00-15.00 3103. sz. út 19 km/sz Gödöllő és Isaszeg közötti szakasz
13:00 – 14:00 Pomáz, Szentendrei út ( 1112-es )
13.00-17.00 M0 jobb pályatest 72+800
13.30-15.00 Fót, Keleti M. utca
13.30-15.30 Váckisújfalu Petőfi út
14:00-15:30 Szigetszentmiklós, Petőfi út
14.00-15.30 Sződliget, Dunai fasor
14.00.-16.00 M0 jobb pályatest 11+950
14.00-16.00 Gyál, Pesti u., Szent István u., Mátyás király u.
14.00-17.00 Tápiószentmárton, Fő út, Kossuth Lajos út
14:00-18:00 4-es főút Cegléd és Abony között
14:10 – 18:00 Pomáz 1111-es út 4+000 – 7+200 km-ig
15.00-17.00 Érd, Szajkó utca
15.00-18.00 Gödöllő, Ganz Á. u.
15:45-17:00 51-s számú út, Taksony és Dunaharaszti között
16.00-17.30 Erdőkertes Fő út
16.00-18.00 Ócsa, Bajcsy Zs. u.(mindkét irányból)
16.00-18.00 M2 autóút 40400 m
16.30-17.30 Verőce, Kossuth út.
17:15:19:00 Dunaharaszti, Soroksári út
Október 15. (kedd)
06.00-09.00 Szada Pazsaki utca
06.00-09.00 Gödöllő, Dózsa Gy. u.
07:00-12:00 405-ös sz. főút Dabas és a 4-es számú főút közötti szakasza
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-11.00 Tápiószecső, Bajcsy-Zyilinszky út, Sülyi út
08:00-12:00 Cegléd, 40-es út
08.00-12.00 M0 jobb pályatest 72+800
09.00-11.00 Gödöllő, Hunyadi u.
09.00-11.00 Göd, 2-es főút
09.00-11.00 Érd, Fehérvári út
09:00 – 12:00 Pomáz 1111-es út 4+000 – 7+200 km-ig
09.00.-13.00 M0 jobb pályatest 15+400
09:30-11:30 Halásztelek II Rákóczi Ferenc út
09.30-12.00 Erdőkertes Fő út
10.00-12.00 Törökbálint, Szent István utca
10.00-12.00 Hernád, Köztársaság u.(Hercsi-Hús Kft. előtti tér, benzinkút előtt)
11.00-13.00 Gödöllő, Ganz Á. u.
11.00-13.00 Kóka, Dózsa György út, Nagykátai út
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Csépi út
12.00-14.00 Táborfalva, 5. sz. főút (Kecskeméti u.), Kossuth L. u.
12:00-19:00 Nyáregyháza (Diófa u.- Nyári Pál u.)- Felsőnyáregyháza 4605. számú út lakott területi szakasza
13.00-15.00 Gödöllő, Szabadság u. 67.
13:00 – 18:00 Budakalász, Ország út, Budakalász József A.út, Budai út
13.30-15.30 Váckisújfalu Petőfi út
14.00-15.00 M2 autóút, Dunakeszi
14:00-15:30 Szigetszentmiklós, Széchenyi utca
14.00-16.00 Örkény, Bartók B. u.(minkét irányból),Fő u.(5.sz.út minkét irányból), Tatárszentgyörgyi u.
14.00-16.00 Budaörs, Farkasréti út
14.00-17.00 Tóalmás, Fő út, Béke út
14:00-18:00 Abony, 40-es út
14.00-18.00 M31 bal 5.150
15.00-17.00 Érd, M6-os felüljáró
15.00-18.00 3-as sz. főút 39 km/sz. Gödöllő és Aszód közötti szakasz
15:45-17:00 Tököl, Csépi út
16.00-17.30 Galgamácsa Kossuth út
16.00-18.00 Dabas, Vasút u., Kossuth L. u.
17:15:19:00 Szigethalom, Mű út
Október 16. (szerda)
06.00-09.00 Bag, Szent Imre út
06.00-09.00 Pécel, Pesti út
06.00-09.00 Aszód, Kossuth út
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-10.00 Pánd, Fő út
09.00-10.00 Dunakeszi, 2-es főút
09.00-11.00 Érd, M6-os felüljáró
09.00-11.00 Pécel, Maglódi út
09.00-11.30 Vác, Dr. Csányi krt. 69.
09.00-13.00 M31 jobb 4.790
09:30-11:30 51-s számú út, Taksony és Dunaharaszti között
09.30-12.00 Kartal, Baross út
10.00-12.00 Budaörs, Kinizsi utca
10.00-12.00 Újlengyel, Kossuth L. u., 405 sz. főút
10:00 – 12:00 Tahitótfalu, 11-es főút 30+000 – 32+000 km-ig
10.00-13.00 Tápióbicske, Rákóczi út, Nagykátai út
11.00-13.00 Kerepes, Szabadság u.
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Csépi út
12.00-14.00 Újhartyán, 4606 sz. út
13.00-15.00 3-as sz. főút 25 km/sz. Kerepes és Gödöllő közötti szakasz
13.00-17.00 M0 bal pályatest 44+360
13:00 – 18:00 Budakalász, Ország út, Budakalász József A.út, Budai út
13.30-15.30 Iklad Fő út
14.00-15.00 Dunakeszi, Pálya út
14:00-15:30 51-s számú út, Taksony és Dunaharaszti között
14.00-15.30 Sződliget, Dunai fasor
14.00.-16.00 M0 bal pályatest 3+200
14.00-16.00 Kakucs, Fő u., Inárcs, Széchenyi u. 107. sz., Bagolyvár étterem előtti útszakasz
14.00-17.00 Nagykáta, Jászberényi út
15.00-17.00 Érd, Budai út
15.00-18.00 Gödöllő, Ganz Á. u.
15:45-17:00 Szigethalom, Ledina dülő
16.00-17.30 Galgahévíz Fő út
16.00-18.00 Dabas-Besnyő, Inárcsi u., 5. sz. főút 42+000 msz.-nél
16.00-18.00 M2 autóút 39800 m
17:15-19:00 Dunaharaszti, Soroksári út
19:00-07:00 Üllő (Pesti u.- Ócsai u.)-Vecsés (Fő u.- Széchenyi u.- Almáskert u.- Dózsa Gy. u.- Budai Nagy A. u.)
Október 17. (csütörtök)
06.00-09.00 Isaszeg, Ady E. u.
06.00-09.00 Bag, Szent Imre út
07:00-12:00 Monor (Kistói u.- Péteri u.- József A. u.- Ady u.) – Péteri (Bereki u.- Petőfi S. u.)
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-11.00 Szentmártonkáta, Szecsői út, Rákóczi út, Dózsa György út
08:00-12:00 Cegléd, 311-es út
08.00-12.00 M0 bal pályatest 44+360
09.00-10.00 Verőce, Kossuth út
09.00-11.00 Érd Ercsi út
09.00-11.00 Isaszeg, Rákóczi u.
09:00 – 12:00 Pomáz 1111-es út 4+000 – 7+200 km-ig
09.00-13.00 M3 jobb 33.620
09:30-11:30 Szigetszentmiklós, Petőfi út
09.30-12.00 Iklad Fő út
10.00-12.00 Felsőpakony, Petőfi u.
10.00-12.00 Göd, M2 autóút
10.30-11.30 Kismaros, Szokolyai út
11.00-13.00 Nagytarcsa, Kossuth L. u.
11.00-13.00 Tápiószecső, Kátai út, Dózsa György út, Sági út
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Csépi út
12.00-14.00 Gyál, Vecsési u., Kőrösi u.
12:00-19:00 Gyömrő (Mendei u.- Dózsa Gy. u.)- Gomba- Bénye – Káva (3112-es sz. út lakott területi szakasza)
12.30-13.30 Kismaros, Kossuth út
13.00-15.00 Páty, Telki út
13.00-15.00 Nagytarcsa, Petőfi S. u.
13.00-15.00 Nagymaros, Millenium sor
13:00 – 18:00 Budakalász, Ország út, Budakalász József A.út, Budai út
13.30-15.30 Bag, Szent Imre út
14:00-15:30 Szigetszentmiklós, Széchenyi utca
14.00-16.00 Gyál,Pesti u., Mátyás Király u., Szent István u.
14.00-16.00 Törökbálint, Diósdi út
14.00-17.00 Nagykáta, Ady Endre út
14:00-18:00 Cegléd, 40-es út
15.00-17.00 Tárnok, Halász József utca
15.00-18.00 3102. sz. út 9 km/sz. Isaszeg és Nagytarcsa közötti szakasz
15.15-17.30 Nagymaros, Váci út
15:45-17:00 Halásztelek II Rákóczi Ferenc út
16.00-17.30 Galgahévíz Fő út
16.00-18.00 Alsónémedi, Haraszti u. 120. sz. előtti útszakasz, Fő út
17:15:19:00 Dunaharaszti, Soroksári út
Október 18. (péntek)
06.00-09.00 Tura, Hatvani u.
07:00-19:00 Mende (31-es sz. főút)- Sülysáp (Kiskókai u.- Szecsői u.- Szent I. tér)- Úri 3113-as sz. út lakott területi szakasza
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-10.00 Farmos, Jászberényi út, Szelei út
08:00-12:00 4-es főút Ceglédbercel és Albertirsa között
09.00-11.00 Diósd, Szabadság út
09.00-11.00 Tura, Zsámboki u.
09:00 – 12:00 Tahitótfalu, 11-es főút 30+000 – 32+000 km-ig
09.00-13.00 M3 jobb 33.620
09.00.-13.00 M0 bal pályatest 3+200
09.15-10.15 Galgagyörk Mácsai út
09:30-11:30 Szigetszentmiklós, Csépi út
09.30-12.00 Aszód, Kossuth út
10.00-12.00 Dabas, Vasút u., Kossuth L. u., Szent I. u.
10.00-14.00 Tápiószele, Ceglédi út, Farmosi út, Györgyei út
10.30-11.30 Püspökhatvan Szabadság út
11.00-13.00 Zsámbok, Turai u.
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Rév soron
12.00-14.00 Dabas, Fő út (Gugyerás bolt előtt), Vörösmarty u. (élelmiszer bolt előtt), Bartók B. u. (Bor cukrászda előtt)
12.45-14.45 Acsa Állomás út
13.00-15.00 Zsámok, József A. u.
13.00-17.00 M0 jobb pályatest 72+800
13:00 – 18:00 Budakalász, Ország út, Budakalász József A.út, Budai út
13.30-15.30 Iklad Fő út
14:00-15:30 Szigethalom, Mű út
14:00-15:30 Szigethalom, Mű út
14.00-16.00 Dabas-Besnyő, Inárcsi u., 5. sz. főút 42+000 msz.-nél
14.00-16.00 Dunakeszi, Kossuth út
14:00-18:00 4-es főút Cegléd és Abony között
15.00-17.00 1-es számú főút (Budaörs- Biatorbágy között )
15.00-17.00 Érd, Fehérvári út
15.00-17.00 Tápiógyörgye, Táncsics Mihály út, Ady Endre út
15.00-18.00 Dány, Pesti út
15.15-16.00 Csővár Fő út.
15:45-17:00 Szigethalom, Ledina dülő
16.00-17.30 Aszód, Kossuth út
16.15-17.30 Penc, Mikszáth út
17:15:19:00 Szigetszentmiklós, Petőfi út
Október 19. (szombat)
06.00-09.00 Aszód, Kossuth út
06.00-09.00 Gödöllő, Rét u.
07:00-19:00 Üllő (4-es sz. főút- Ócsai u.)- Vecsés (Széchenyi u.- Almáskert u.- Dózsa Gy. u.- Budai Nagy A. u.)
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-10.00 Szentlőrinckáta, Dózsa György út
08:00-12:00 Albertirsa, 40-es út
08.00-12.00 M0 bal pályatest 44+360
09.00-11.00 Érd, Fehérvári út
09.00-11.00 Gödöllő, Hunyadi u.
09:00 – 12:00 Budakalász 11-es főút 14+600 km ( Lupa felüljáró )
09.00.-13.00 M0 bal pályatest 3+200
09:30-11:30 Szigetszentmiklós, Széchenyi utca
09.30-12.00 Iklad Fő út
10.00-13.00 Szentmártonkáta, Dózsa György út
10.00-14.00 Nagykovácsi, Kossuth L. utca
10.00-12.00 Ócsa, Bajcsy Zs. u.(mindkét irányból)
11.00-13.00 Gödöllő, Ganz Á. u.
11:45-13:00 Dunaharaszti, Soroksári út
12.00-14.00 Bugyi, Teleki u., Kossuth L.u., Rádai u.
13.00-15.00 Gödöllő, Szabadság u. 67.
13:00 – 19:00 Szentendre, Sztaravoda út ( SKANZEN-ig)
13.30-15.30 Bag, Szent Imre út
14:00-15:30 51-s számú út, Taksony és Dunaharaszti között
14.00.-16.00 M0 jobb pályatest 6+400
14.00-16.00 Alsónémedi, Haraszti u. 120. sz. előtti útszakasz, Fő út
14.00-16.00 Göd, 2-es főút
14.00-17.00 Nagykáta, Ady Endre út, Jászberényi út
14:00-18:00 Ceglédbercel, 40-es út
14.00-18.00 M31 bal 5.150
15.00-17.00 Érd, Tárnoki út
15.00-18.00 3-as sz. főút 39 km/sz. Gödöllő és Aszód közötti szakasz
15:45-17:00 Taksony, Fő út
16.00-17.30 Galgahévíz Fő út
16.00-18.00 Dabas, Fő út (Gugyerás bolt előtt), Vörösmarty u. (élelmiszer bolt előtt), Bartók B. u. (Bor cukrászda előtt)
17:15:19:00 Szigetszentmiklós, Csépi út
Október 20. (vasárnap)
06.00-09.00 Bag, Szent Imre út
06.00-09.00 Valkó, Szabadság u.
06.00-09.00 Iklad Fő út
07:00-12:00 405-ös sz. főút Dabas és a 4-es számú főút közötti szakasza
07.30-10.30 M5 jobb pályatest 43+600
08.00-10.00 Tápióbicske, Sági út, Nagykátai út
09.00-10.00 Dr. Csányi L. krt. 69.
09.00-11.00 Érd, Balatoni út
09.00-11.00 Vácszentlászló, Turai u.
09:00 – 12:00 Pomáz 1111-es út 4+000 – 7+200 km-ig
09.00-13.00 M31 jobb 4.790
09:30-11:30 51-s számú út, Taksony és Dunaharaszti között
09.30-12.00 Galgahévíz Fő út
10.00-12.00 Tatárszentgyörgy,Rákóczi u.(Örkény felől bev.szakasz),Kossuth L.u.,Kunpeszéri u.(bev.szak.)
10.00-12.00 Tápióság, Szecsői út, Rákóczi út, Bicskei út
10.15-12.00 Sződliget, Dunai fasor
11.00-13.00 Vácszentlászló, Zsámboki. u.
11:45-13:00 Szigetszentmiklós, Petőfi út
12.00-14.00 Pusztavacs, Örkény-Albertirsai u.,Szabadság u.(mindkét irány),Országközepe u.,Rákóczi telep
12:00-19:00 Nyáregyháza (Diófa u.- Nyári Pál u.)- Felsőnyáregyháza 4605. számú út lakott terület)
13.00-15.00 Dunakeszi, Kossuth út
13.00-15.00 Zsámbok, Turai u.
13.00-17.00 M0 bal pályatest 44+360
13.00-17.00 Tápiószecső, Bajcsy-Zyilinszky út, Sülyi út
13:00 – 18:00 Budakalász, Ország út, Budakalász József A.út, Budai út
13.30-15.00 Vácrátót Széchenyi út
13.30-15.30 Aszód, Kossuth út
14:00-15:30 Szigetszentmiklós, Csépi út
14.00.-16.00 M0 jobb pályatest 6+400
14.00-16.00 1-es számú főút ( Herceghalom- Biatorbágy között )
14.00-16.00 Örkény, Bartók B. u.(minkét irányból), Fő u.(5.sz.út minkét irányból), Tatárszentgyörgyi u.
15.00-17.00 Érd, M6-os felüljáró
15.00-18.00 Zsámbok, József A. u.
15.20-16.40 Csomád, József Attila út.
15:45-17:00 Halásztelek II Rákóczi Ferenc út
16.00-17.30 Iklad Fő út
16.00-18.00 Dabas, Vasút u., Kossuth L. u., Szent I. u.
17.00-18.00 Őrbottyán, Fő út
17:15:19:00 Dunaharaszti, Soroksári út