Nagyvilág

Mubarak hamarosan bejelenti, hogy nem jelölteti magát újra

Az al-Arabíja televíziós csatorna szerint Hoszni Mubarak egyiptomi elnök még kedden beszédet mond, és bejelenti, hogy a következő elnökválasztáskor távozik a hatalomból, de addig a helyén marad.

Az adásban elhangzott az is, hogy Omar Szulejmán alelnök találkozókat kezdett a pártok képviselőivel, és irodája kapcsolatban áll a Tahrír téren tiltakozó csoportokkal is.

A következő elnökválasztást szeptemberre tűzték ki Egyiptomban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik