Németh Tamás, a Vértes Volán Zrt. vezérigazgatója szerint a problémát súlyosbítja az önkormányzatnál indult adósságrendezési eljárás, melynek keretében a tartozást befogadták, de sem garancia, sem határidő nincs a fizetési kötelezettségre. Valószínűsíthető, hogy az elmúlt három évre és az idei hat hónapra vonatkozó szolgáltatási árnak egy részét veszteségként kell elkönyvelni – írta a közleményben Pruzsina Alice.
A tömegközlekedési szerződés felmondásáról a közlekedési vállalat hétfőn személyesen kézbesített levélben értesítette az önkormányzatot, miután többször is eredménytelen kísérletet tett a vita rendezésére – tette hozzá.
„Egy önvédelmi edzésen a 120 kilós férfi oktató rám feküdt, és azt mondta: akkor most nemi erőszak”
Miért van szükség kifejezetten nőknek szóló önvédelmi tanfolyamra? Mitől más egy ilyen képzés, mint egy hagyományos önvédelmi edzés, és milyen szerepe van benne a traumatudatos szemléletnek? Ezekről a kérdésekről beszélgettünk Nógrádi Noával, aki az áldozatsegítésben szerzett több mint egy évtizedes tapasztalataira építve dolgozta ki saját, Magyarországon egyedülálló szemléletű női önvédelmi tanfolyamát.
