A Mol beadvánnyal fordult a Horvát Versenyhivatalhoz (AZTN), amelyben az INA-részvények december 14-20. közötti időszakban történt vásárlásainak kivizsgálását kezdeményezte – közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde honlapján. A közlemény szerint a Mol a vizsgálatot arra vonatkozóan kezdeményezte, hogy a vásárlásokkal a horvátországi versenytörvények értelmében létrejött-e összehangolt magatartásra vonatkozó tiltott megállapodás.
Róna Péter: Sulyok Tamás még mindig nem érti
Az európai demokráciák egyike sem tartja szükségesnek a miniszterelnöki mandátum éveinek korlátozását. De hogy miért nem, arra álságos eszmefuttatásában már nem tért ki a köztársasági elnök – írja Róna Péter.
