Dávid Ilona lett a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GYSEV) Zrt. új vezérigazgatója – közölte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) azt követően, hogy a tulajdonosok személyi változásokról döntöttek a szerdai rendkívüli közgyűlésen Sopronban. A közgyűlésen visszahívták Székely Csaba vezérigazgatót és az igazgatóságot, továbbá megváltoztatták a felügyelőbizottság összetételét.
„Olyanok szólalnak most meg, akiknek az elmúlt rendszer megengedte, hogy szar emberek legyenek, és éltek is ezzel a lehetőséggel” – interjú Kovács Krisztiánnal
A fény magányossága című könyv írójával az ügynökmúltról, a politikai és a tudomány összefonódásáról, valamint az autoriter rendszerek működéséről beszélgettünk.
