Az acélszerkezeteket gyártó üzemben jelenleg 250-en dolgoznak. A hatvan dolgozót január végéig bocsátják el – közölte Vasvári Zsolt, a Lindab nyíregyházi pénzügyi vezetője.
HungaroMet: Már most megdőlt a napi melegrekord
És még fokozódhat a helyzet.
