Véner András, az intézmény vezérigazgató-helyettese 2008. április 30-ával, közös megegyezéssel távozik a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) Zrt. vezetőségéből – közölte a társaság. A leköszönő vezérigazgató-helyettes 1998-tól dolgozott a Budapesti Értéktőzsdén. Posztját Pittner Ferenc, az intézmény informatikai igazgatója veszi át.
Percekkel a Magyar által szabott határidő előtt a legfőbb ügyész reagált az aranykonvoj ügyre
A legfőbb ügyész levele hangsúlyozta, a kormány őt nem utasíthatja.
