Közélet

Kiraboltak egy bankot Gyenesdiáson

Az egyedüli elkövető 9 millió forintot vitt el a bankból; az alkalmazottakat a mellékhelyiségbe zárta - értesült az MTI.

Salamon Róbert, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a rablással kapcsolatban további információt egyelőre nem közölt.

A nyomozást a rendőrség nagy erőkkel folytatja, Gyenesdiáson és Keszthelyen ezért fokozott rendőri ellenőrzésre kell számítani.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik