Belföld

Referendum a megszorító intézkedésekről Argentinában

[FN, MTI-Eco] Az argentin elnök népszavazást hirdetett a pénzügyi válság leküzdésére bevezetendő megszorító intézkedésekről . A súlyos pénzügyi válságba sodródott dél-amerikai ország vezetője szerint a tarékossági program "politikai költségeit" szeretnék csökkenteni a referendum kiírásával, amelyet az október 14-ei általános választás után tartanának. Rádióbeszédében az elnök ígéretet tett egyúttal a szigorú takarékossági program szociális intézkedésekkel történő kompenzálására.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik